Oferta dla firm
 • Bilety Firmowe
 • Karty
     Abonamentowe
 • Oferta dla firm

  Zaproszenie do współpracy

  Szanowni Państwo,
  Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do nowo otwartego Kompleksu Sportowego "MICHAŁ" w Michałkowicach, ul. E. Orzeszkowej 1, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Obiekt stanowi jeden z najnowocześniejszych obiektów w Siemianowicach i okolicy. Szeroka oferta proponowanych tu atrakcji na pewno Państwa usatysfakcjonuje. To co najważniejsze dla naszych Klientów to sport, dobra zabawa, pełny relaks, oderwanie się od codziennych spraw i aktywny wypoczynek. To co natomiast jest ważne dla pracodawcy, to doskonały stan zdrowia jego pracowników, kondycja i dobre samopoczucie, które można im zapewnić w ramach funduszu socjalnego.
  Z pomocą wysoko wykwalifikowanej kadry instruktorów pływania, jesteśmy w pełni przygotowani do prowadzenia wszelkich zajęć związanych z nauką i doskonaleniem umiejętności pływania. W ramach współpracy, stałym Klientom „MICHAŁ” oferuje basen sportowy, 86 metrową zjeżdżalnię, brodzik dla małych dzieci oraz saunę fińską wraz z whirlpool. Kompleks Sportowy „MICHAŁ” jest w stanie zaspokoić potrzeby Klienta związane z rekreacją, wypoczynkiem i rozrywką. Funkcjami uzupełniającymi będzie kawiarenka oraz dwa barki mokre znajdujące się na basenie.

  W związku z powyższym proponujemy Państwu następujące usługi:


  Bilety Firmowe

  Bilety indywidualne sprzedawane w przedsprzedaży: bilet firmowy w kwocie 7,10 zł brutto do wykorzystania w dowolnym wybranym przez klienta terminie w okresie od poniedziałku do piątku oraz bilet firmowy weekendowy w kwocie 9,10 zł brutto do wykorzystania w soboty, niedziele i święta. Cena biletu obejmuje tylko pobyt na basenie w okresie 70 minut, po przekroczeniu limitu czasu następuje dopłata za każdą przekroczoną minutę w wysokości 0,10 zł. W przypadku skorzystania z sauny będzie naliczony dodatkowy czas pobytu zgodnie z cennikiem, tj. przejście na saunę z basenu wynosi 0,30 zł (pobyt 1 minuta);

  Karty Abonamentowe


  Wartość karty 50,00zł 100,00zł 300,00zł 500,00zł
  Cena zakupu 47,50zł 95,00zł 264,00zł 435,00zł
  Upust 5% 5% 12% 13%
  Termin ważności karty 1 miesiąc 3 miesiące 6 miesięcy

  Karta abonamentowa jest sprzedawana na okaziciela z upustem cenowym i uprawnia do korzystania tylko z usług basenowych, tj. basen, aqua aerobik. Sauna, whirlpool, masaż oraz przejście pomiędzy basenem i sauną jest płatne gotówką w kasie basenu. Abonament rozliczany będzie minutowo. Posiadacz karty będzie rozliczany przy wyjściu według rozliczenia „minutowego”. Przy zakupie karty pobrana zostanie kaucja zwrotna za kartę w wysokości 20,00 zł.
  Wykonanie: agnieszka@mmj.pl
  Kompleks Sportowy Michał  ul. E. Orzeszkowej 1, 41-103 Siemianowice Śląskie, tel. /0-32/ 765-23-04